Hakkımızda

Çoban Yıldızı Tekne Turları

Çoban Yıldızı Tekne Turları

Her zaman en kaliteli servis, eğlenceli ve güvenilir yolculuklar

1999'dan bugüne...

Firmamız 1999 Yılında sadece 30 kişiye hizmet verebilecek kapasitede bir tekne ile Kuşadası’nda hizmet vermek için faaliyetlerine başlamıştır. Bizim için en önemli olan hizmet kalitesin yüksek olduğu bir işletme kurmak olduğu için Ailece bu işletmemizi hayata geçirip bir yıl içinde vermiş olduğumuz temiz, kaliteli ve güvenilir hizmetin karşılığı olarak sektördeki taleplere karşılık verebilmek icin 100 kişi kapasiteye sahip yeni bir tekne alarak devam ettik. Ancak taleplerin artmasi sonucu 120 kişi kapasiteli ikinci teknemizi işletmemize dahil ettik.

İki tekne ile 12 sene gibi bir süre faaliyetlerimizi en kaliteli şekilde devam ettirdik ve yine aşırı talep karşısında yetersiz kaldığımız için 100 kişi kapasiteli teknemizi değerlendirip 200 kişi kapasiteye sahip üzerinde 32 metre su kaydırağı bulunan teknemizi firmamiza dahil edip bu güne kadar geldik. Her zaman en kaliteli servis güler yüz tertemiz güvenli bir hizmetimizin karşılığı olan bu işletmemizde sizlere de hizmet vermeyi dileriz.

Her Zaman Güler Yüz

Her zaman en kaliteli servis güler yüz tertemiz güvenli bir hizmetimizin karşılığı olan bu işletmemizde sizlere de hizmet vermeyi dileriz.
Hoşça vakit geçirmiş olduğunuz eğlenceli tekne turlarımızda yaşamış olduğunuz anları tanıdıklarınıza da anlatmanız ve keyifli yolculuklarda onları da aramızda görmeyi diliyoruz.